HAS Sigorta
HAKKIMIZDA
HATAY HAS SİGORTA ARA. HİZ. A.Ş. olarak, 1998 yılında sektördeki iş hayatımıza başladık. Zamanla sektör içindeki yenilikleri bünyemize katarak müşterilerimize hızlı, kaliteli ve her zaman ulaşılabilir olmak prensibiyle faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Firmamız günümüzün çalışma şartlarının gereği olarak müşterilerin ihtiyacına gören her an hazır ve donanımlı olmanın bilinciyle özellikle insan kaynakları ve personel yerleşiminde özen göstermeyi kendine bir amaç edinmiştir.

Müşterilerimizle olan ilişkilerimizde karşılıklı güven esas alınmış olup; iş ilişkilerimizde profesyonel bir kadroyla teknolojiyi en iyi şekilde kullanıp hizmetlerimizi en yüksek derecede sunmayı başarının devamlılığı olarak benimsemişizdir.

MİSYONUMUZ
Çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişmelerine katkıda bulunmak ve takım çalışmasını destekleyerek müşteri ilişkilerine önem veren ve küresel becerilere yatırım yapan bir şirket olmak.

VİZYONUMUZ
HATAY HAS Sigorta'yı gelecek onyıllara taşıyacak becerilere sahip esnek düşünebilen, takım ruhunu benimsemiş dinamik çalşıanlarla hizmet sunmak.

KALİTE POLİKAMIZ
Yenilikci, deneyimli çalışanlarımız ve köklü geçmişimizle teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, müşteri memnuniyetine önem veren, müşrerilerinin öneri ve eleştirilerine açık, geniş lojistik desteği ile tercih nedeni bir kuruluş olarak hizmet sunmaktır.